هولدینگ همای سبلان

هولدینگ همای سبلان به مدیریت آقای دکتر مجید میرزا محمدی فعالیت خود را با تاسیس آموزشکده زبان انگلیسی نوین و سپس با پایه گذاری دبیرستان غیر انتفاعی نوین در سالهای آغازین بعد از انقلاب، شروع و با توسعه و گسترش فعالیت های فرهنگی اقدام به تاسیس دانشگاه غیر دولتی نوین و دانشگاه جامع علمی و کاربردی فرهنگ و هنر اردبیل با بیش از 40000 دانشجوی شاغل به تحصیل و دانش آموخته در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در بیش از 36 رشته تحصیلی، نمودند.

معرفی مدیر عامل هولدینگ

دکتر مجید میرزامحمدی بنیان گذار هلدینگ همای سبلان، جانباز بالای 70 درصد جنگ تحمیلی ، متولد 1341 در اردبیل می باشد. ایشان کارآفرین نمونه کشوری و دانشگاهی، چهره ماندگار کشوری و دریافت کننده لوح های تقدیر متعدد از مراجع ذیربط می باشد.

از مزرعه به سفره

فعال حوزه آموزش

فعال حوزه صنعت

فعال حوزه صنایع غذایی

فعالیت های مجموعه

اخذ مجوز تاسیس شرکت ستاره صنعت زیبای اردبیل در راستای تولید فیلمهای 11 لایه پلاستیکی مورد استفاده در صنایع  بسته بندی مواد غذایی و دارویی که در هر شیفت کاری بیش از 50 نفر اشتغال خواهند داشت از دیگر فعالیت های مالک هلدینگ همای سبلان می باشد که هم اینک قریب به 71 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. این مجموعه در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل واقع و در کارگروه استانی مطرح و در سفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهوری به استان اردبیل مورد عنایت قرار خواهد گرفت.

تاسیس مجتمع کشت و صنعت نوین در مشکین شهر ، شامل 3 فارم مجزا که در زمینه تولید جوجه یکروزه مرغ مادر فعالیت دارد از دیگر فعالیت های هلدینگ همای سبلان می باشد. این مجتمع با وسعت  بیش از 60 هکتار، شامل 18 سالن پرورش مرغ مادر با ظرفیت بیش از 15 میلیون قطعه در هر دوره می باشد. 5 استخر پرورش ماهی قزل آلا، با ظرفیت تولید 30 تن ماهی در هر دوره ، از دیگر زیر مجموعه های همای سبلان به شمار می آید. این مجتمع در برگیرنده 60 هکتار باغات میوه نیز می باشد که تولید انواع میوه شامل سیب – هلو – بادام – گردو و … جز فعالیت های آن می باشد.

با هدف تکمیل زنجیره تولید، تاسیس و تجهیز صنایع بسته بندی همای سبلان در دستور کار می باشد.  فرآوری و بسته بندی انواع حبوبات ، خشکبار ، میوه خشک ، چیپس میوه ، ادویه ، عسل و سایر محصولات مشابه در این مجموعه انجام و با برند همای سبلان بزودی به بازار عرضه خواهد شد.

جذب گردشگر داخلی و خارجی و توریسم سلامت با احداث مجتمع های پذیرایی و اقامتی در شهر اردبیل از دیگر اهداف هلدینگ همای سبلان می باشد.

تجهیز کارگاه قطعه بندی و بسته بندی انواع محصولات گوشتی و پروتئینی در برگیرنده بسته بندی انواع گوشت گوسفند و گوساله ، مرغ ، ماهی ، بلدرچین ، بوقلمون ، شتر مرغ و انواع محصولات گوشتی چرخ کرده و طعم دار که در بسته بندیهای شیک و لوکس به بازار مصرف عرضه خواهد شد از دیگر فعالیت های هلدینگ همای سبلان به شمار می آید. تهیه و توزیع گوشت گرم گوسفندی ، گوشت گوساله و گوشت منجمد برزیلی  به صورت کلی و توان پخش کشوری، در این قالب انجام می پذیرد.

به منظور اشتغال زایی در شهر و استان اردبیل و بهره گیری از پتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه ، و جهت جذب سرمایه و ارزآوری به کشورمدیریت هلدینگ همای سبلان ورود به عرصه صادرات محصولات به دیگر کشورهای همجوار و منطقه را در دستور کار خود قرار داده و بدین منظور مذاکرات فشرده با فعالان عرصه های تولید و تجارت سایر کشورهای همجوار را  پیگیر می باشد ،  شاید قدمی هر چند کوچک برداشته شود تا استان زرخیز اردبیل جایگاه شایسته خود را در عرصه اقتصاد کشور پیدا کند . در گام اول شرکت همای سبلان در کشور ترکیه به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده است.

فروش آنلاین محصولات و اشتراک پذیری جهت عرضه بدون واسطه محصولات با شعار از مزرعه به سفره با هدف حذف واسطه ها و ارسال رایگان تمامی محصولات ، بزودی از طریق سایت این هلدینگ آغاز خواهد شد. توسعه شبکه توزیع در گستره کشوری و افزایش تنوع محصولات تولیدی از اهداف کلان مجموعه می باشد که  با همت مدیریت مجموعه به زودی محقق خواهد شد.

گواهینامه ها و دیپلم